- Domů
- Obývací pokoj
- Konzolové stolky
- Konzolový stůl se zásuvkou FAETHON Dekorhome
Konzolový stůl se zásuvkou FAETHON Dekorhome
Telefonická objednávka
PRŮMYSLOVÝ DESIGN S PŘÍRODNÍ ELEGANCÍ
Tento konzolový stolek z masivního mangovníkového dřeva vás oslní svou odolností, jedinečným vzhledem a všestranností. Mangovník je jedno z nejtvrdších dřev – tvrdší než teak i dub – a díky tomu je nábytek z tohoto materiálu mimořádně kvalitní a odolný.

PŘÍRODNÍ KRÁSA S PRŮMYSLOVÝM CHARAKTEREM
Deska stolu je navržena s výraznými řezanými rysy, suky a přírodními prvky dřeva, které podtrhují jeho surový a drsný průmyslový styl. Černé kovové nohy a černá lišta dokonale doplňují tento design a dodávají stolku moderní industriální nádech.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR
Pod deskou stolu najdete prostornou zásuvku a otevřenou přihrádku, které poskytují dostatek místa pro uschování drobností, dokumentů nebo jiných potřeb. Stolní deska je ideální pro dekorativní předměty, jako jsou stolní lampy, svícny nebo rostliny – záleží jen na vás, jak využijete její potenciál.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
hnědá přírodní
Materiál:
masivní mangové dřevo
Rozměry stolu:
šířka: 120 cm
hloubka: 35 cm
výška: 75 cm
Rozměry přihrádky:
šířka: 64 cm
hloubka: 33 cm
výška: 11 cm
Rozměry zásuvky:
šířka: 45 cm
hloubka: 28 cm
výška: 8 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Konzolový, Příruční, Toaletní, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Konzolový, Příruční, Toaletní, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Koberec MATES TYP 2
Otočné křeslo GYES Dekorhome
Otočné křeslo GYES Dekorhome
Zelená
Dodání do 14 dnů
8 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
8 090 Kč
Antracit
Dodání do 14 dnů
8 090 Kč
Odkládací stolek 2 ks dřevo / kov Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks dřevo / kov Dekorhome
Akácie
Dodání do 10 dnů
3 051 Kč
Mangovníkové dřevo
Dodání do 10 dnů
3 468 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní
