- Domů
- Koupelna
- Koupelnový nábytek
- Koupelnové skříňky
- Koupelnová skříňka DTD deska Dekorhome
Koupelnová skříňka DTD deska Dekorhome
Telefonická objednávka
S touto koupelnovou skříňkou získáte v koupelně více prostoru a zároveň jí dodáte působivější, úhlednější vzhled. Čisté linie a elegantní design skvěle splynou s okolním zařízením.
Stylová skříňka je vyrobená z dřevotřísky, takže je pevná a stabilní.
Obsahuje 2 přihrádky, nabízí tedy spoustu místa, kam uklidit vaše koupelnové potřeby.
K čištění vám postačí navlhčený hadřík.
Upozornění: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento produkt upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
Barva:
bílá
šedá
černá
bílá lesk
šedá lesk
černá lesk
beton
dub sonoma
bílá / dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 33 cm
výška: 80 cm
Hmotnost:
20,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 20,2 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 2 |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stojan na ručníky KOMO NEW
Stojan na ručníky KOMO NEW
Bílá / bambus
Dodání do 14 dnů
990 Kč
Černá / bílá
Dodání do 14 dnů
790 Kč
Skříňka / police na pračku VOJTO
Skříňka / police na pračku VOJTO
Bílá
Dodání do 14 dnů
1 350 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
1 350 Kč
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
1 350 Kč




































Zboží ihned, platba za 14 dní