- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo s podnožkou AK-302
Křeslo s podnožkou AK-302
Telefonická objednávka
KŘESLO S PODNOŽKOU AK-302
Křeslo minimalistických linií ve skandinávském stylu. Vyniká vysokým opěrákem, krátkými područkami a dekorativními jemnými čalounickými vtahy s knoflíky na čelní straně opěráku. To vše vytváří charakteristické severské retro linie tohoto křesla.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ
Představte si, že se po náročném dni ponoříte do objetí tohoto křesla, jehož design je stejně pohodlný, jako je okouzlující. AK-302 je navrženo s ohledem na váš maximální komfort, a to díky vysokému prohnutému opěráku, který podporuje vaši páteř a nabízí tak bezkonkurenční pohodlí.

Úzké a krátké područky nejen zaujmou na první pohled, ale také poskytují ideální místo pro odpočinek vašich rukou. K tomu všemu přidejte ještě polstrovanou podnožku, která slouží jako dokonalý společník pro vyložení unavených nohou, nebo jako praktický taburet, když potřebujete přisadit.

MATERIÁL
Křeslo je potaženo kvalitní látkou, pod kterou se skrývá robustní kostra z masivního kaučukového dřeva a výplň z kvalitní PU pěny pro dlouhotrvající komfort. Dlouhé kónické nohy jsou lakované transparentním lakem, který zdůrazňuje přirozenou krásu dřeva a zároveň zajišťuje dlouhou životnost. Nožičky jsou opatřeny plastovými kluzáky, aby byla vaše podlaha chráněna před poškrábáním.

BAREVNÁ VARIABILITA
Vyberte si z palety nadčasových barev – od starorůžové přes světle modrou, hnědou až po elegantní šedou – a oživte svůj interiér přesně podle svého vkusu.
- starorůžová
- světle modrá
- hnědá
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Rozměry křesla:
šířka: 69 cm
hloubka: 76 cm
výška: 96 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 48 cm
výška sedu: 44 cm
Rozměry taburetu:
šířka: 52 cm
hloubka: 38 cm
výška: 37 cm
šířka sedu: 52 cm
hloubka sedu: 38 cm
výška sedu: 33 cm
Nosnost:
130 kg
Hmotnost:
15 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 52 cm, 69 cm |
| HLOUBKA | 38 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 96 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm, 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 38 cm, 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 33 cm, 44 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 52 cm, 69 cm |
| HLOUBKA | 38 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 96 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm, 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 38 cm, 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 33 cm, 44 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Konferenční stolek 2 ks KASTLER TYP 2
Konferenční stolek 2 ks KASTLER TYP 2
Bílá
Dodání do 14 dnů
1 290 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
1 290 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní