- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo samet / dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto elegantní křeslo, vykládané lesklými křišťálovými knoflíky, se stane perfektní dekorací vaší ložnice, chodby nebo obývacího pokoje.
Křeslo je čalouněné vysoce kvalitním sametem a má silné molitanové polstrování, což vám při sezení zajistí mimořádné pohodlí. Díky pevným nohám z kaučukovníkového dřeva je toto křeslo stabilní a odolné. Je ideálním místem ke sledování filmů, čtení knihy nebo jen tak k odpočívání!
Barva:
modrá
fialová
zelená
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
sametová látka 100% polyester / nohy z kaučukovníkového dřeva
Rozměry:
šířka: 65 cm
hloubka: 64 cm
výška: 65 cm
šířka sedu: 49 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu od země: 39 cm
Hmotnost:
10,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| HMOTNOST | 10,7 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 49 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Stůl s regálem NARVIK B1
Stůl s regálem NARVIK B1
Bílá
Skladem
Černá
Skladem
Obývací stěna SNAP
Obývací stěna SNAP
Dub lefkas / černá
Skladem
Pohovka Chesterfield 2-sedák umělá kůže Dekorhome
Pohovka Chesterfield 2-sedák umělá kůže Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
11 757 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
12 018 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
12 214 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní