🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Toto zvláštní křeslo, tvarované jako lidská ruka, kombinuje odvážný, výrazný styl s funkcionalitou a oblíbí si ho jak dospělí, tak děti a mládež.
Toto vysoce kvalitní křeslo se sametovým čalouněním je velmi pohodlné. Stylová konstrukce je velmi odolná. Netypické opěradlo křesla umožňuje se pohodlně opřít a relaxovat. Sametový povrch je příjemný na dotyk a snadno se čistí.
Montáž je opravdu snadná.
Barva:
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
dřevěný rám / čalounění z vysoce kvalitního sametu
Rozměry:
šířka: 73,5 cm
hloubka: 73,5 cm
výška: 95 cm
šířka sedu: 41 cm
hloubka sedu: 57 cm
výška sedu: 39 cm
Hmotnost:
15 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 74 cm |
| HLOUBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Černá / bílá
Není skladem
3 411 Kč
Bílá / hnědá
Není skladem
3 639 Kč
Hnědá
Dodání do 10 dnů
3 299 Kč
Černá
Není skladem
4 757 Kč
Šedá
Není skladem
4 186 Kč
Světle hnědá
Není skladem
3 557 Kč
Fialová
Dodání do 10 dnů
5 546 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
5 033 Kč
Hnědá
Dodání do 10 dnů
3 251 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 909 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 753 Kč
Fialová
Není skladem
2 751 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 045 Kč
Modrá
Není skladem
2 522 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
2 812 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
2 676 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
2 865 Kč
Hořčicová
Dodání do 10 dnů
2 693 Kč
Světle šedá
Dodání do 10 dnů
3 066 Kč