Nástěnná lampa RENOIR LED
Kód produktu: CA-21-69726
Telefonická objednávka
Svítidlo je vyrobeno z kovu a má povrchovou úpravu v efektu sametového saténu, která je podtržena barvou zlata. Má možnost nastavitelného úhlu sklonu, což vám umožňuje zaměřit světlo na konkrétní objekty. Dokonale se hodí nad zrcadlo, obrázek nebo jiný dekorativní prvek.
LED žárovka je součástí dodávky.
Barva:
zlatá
Materiál:
kov / akryl
Rozměry:
šířka: 43 cm
hloubka: 21 cm
výška: 11,5 cm
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář, Koupelna |
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 43 cm |
| HLOUBKA | 21 cm |
| VÝŠKA | 11,5 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Koupelnová skříňka DTD deska Dekorhome
Dodání do 10 dnů
od 1 511 Kč
1 673 Kč
Přidat do oblíbených
Koupelnový set 3 ks Dekorhome
Varianty produktu
Černá
Dodání do 10 dnů
3 402 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
3 591 Kč
Koupelnový set 3 ks Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
3 402 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
3 591 Kč
Dodání do 10 dnů
od 3 402 Kč
3 896 Kč
Přidat do oblíbených
Skříňka pod umyvadlo 60 cm Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Není skladem
1 773 Kč
Šedá
Není skladem
2 089 Kč
Černá
Není skladem
1 808 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 060 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 624 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 197 Kč
Beton
Není skladem
1 535 Kč
Dub sonoma
Není skladem
1 743 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 516 Kč
Dub hnědý
Není skladem
1 712 Kč
Dub kouřový
Dodání do 10 dnů
1 612 Kč
Dub sonoma šedý
Dodání do 10 dnů
1 995 Kč
Skříňka pod umyvadlo 60 cm Dekorhome
Bílá
Není skladem
1 773 Kč
Šedá
Není skladem
2 089 Kč
Černá
Není skladem
1 808 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 060 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 624 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 197 Kč
Beton
Není skladem
1 535 Kč
Dub sonoma
Není skladem
1 743 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 516 Kč
Dub hnědý
Není skladem
1 712 Kč
Dub kouřový
Dodání do 10 dnů
1 612 Kč
Dub sonoma šedý
Dodání do 10 dnů
1 995 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 1 535 Kč
1 699 Kč
Přidat do oblíbených






