- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnné světlo CHROME LED
Nástěnné světlo CHROME LED
Telefonická objednávka
Kombinace chromu s průhlednými akrylovými krystaly vytváří stylové a elegantní svítidlo, které bude skvělým dekorativním prvkem zejména v koupelně nad zrcadlem. Průhledné akrylové krystaly umožňují světlu pronikat a krásně se rozptýlí, což vytváří efektivní a okouzlující osvětlení. Tyto krystaly se také odrážejí v zrcadlovém povrchu chromové základny, což dodává světlu další dimenzi a zářivý lesk.
Barva:
chrom
Materiál:
akryl / kov
Rozměry:
šířka: 38 cm
hloubka: 11 cm
výška: 5 cm
napětí: 230V/ 50Hz
světelný tok 250 lm
teplota barev: 6200-6500K (studená)
Hmotnost:
0,8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář, Koupelna |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 38 cm |
| HLOUBKA | 11 cm |
| VÝŠKA | 5 cm |
| HMOTNOST | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







