- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnné světlo MILLY
Nástěnné světlo MILLY
Telefonická objednávka
Nástěnné svítidlo je vybaveno nastavitelním ramenem, což umožňuje nastavit jeho polohu podle potřeby. Ideální pro hotelové interiéry i domácí prostory, dokonale osvětlí prostor pro práci nebo odpočinek s knihou. Vypínač je instalován ve zdi, což zajišťuje snadný přístup ke světlu a usnadňuje jeho ovládání.
žárovka není součástí dodávky.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 32 cm
rozměr stínidla: 15 x 5,5 cm
závit pro žárovku: GU10
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Elegantní, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | GU10 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Výškově nastavitelný psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Pracovní stůl s policí TARCAL
Pracovní stůl s policí TARCAL
80x40 cm Dodání do 14 dnů 2 650 Kč 100x60 cm Dodání do 14 dnů 2 850 Kč 140x60 cm Dodání do 14 dnů 3 190 KčKoberec VENVET Dekorhome
Boxspringová postel STAR 160x200
Výškově nastavitelný psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Výškově nastavitelný psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč
Antracit
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč







