Telefonická objednávka
Tato dřevěná spa obruba je všestranné příslušenství k vířivce. Prostor vaší vířivky nejen zkrášlí svým elegantním vzhledem, ale je také praktická a uživatelsky velmi příjemná.
Obruba k vířivce je vyrobená z masivního akáciového dřeva, napuštěného přírodním olejem, které je klimaticky odolné, snadno se čistí a je vhodné pro každodenní použití. Obruba k vířivce je též pevná a bytelná s práškově lakovaným hliníkovým rámem. Zamilujte si pohodlí a odolnost této obruby!
Barva:
přírodní akácie
Materiál:
masivní akáciové dřevo / hliník
Rozměry:
šířka: 273 cm
délka: 273 cm
výška: 53 cm
vnitřní průměr: 203 cm
Hmotnost:
60,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 273 cm |
| HLOUBKA | 273 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| PRŮMĚR | 203 cm, 273 cm |
| HMOTNOST | 61 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Masivní dřevo |
| BARVA KONSTRUKCE |
|
| ODOLNOST PROTI DEŠTI | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní lehátko masivní dřevo / látka Dekorhome
Zahradní lehátko masivní dřevo / látka Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 725 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
4 334 Kč
Zahradní houpací lehátko D1845 sada 2 ks akácie Dekorhome
Interiérová finská sauna 195 x 169 cm Dekorhome
Interiérová finská sauna 145 x 145 cm Dekorhome
Venkovní finská sauna 196 x 196 cm Dekorhome
Venkovní finská sauna 196 x 196 cm Dekorhome
Šedá
Není skladem
108 885 Kč
Smrk
Není skladem
100 759 Kč
Hliníková pergola 4,35x3 m WALL 43 bílá
Hliníková pergola 4,35x3 m WALL 43 bílá
Průhledná (čirá)
Skladem
24 804 Kč
Mléčně bílá (opál)
Skladem
24 804 Kč
Kouřově hnědá (bronz)
Skladem
24 804 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní