- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací stěny
- Obývací stěna BENSON
Obývací stěna BENSON
Telefonická objednávka
STYLOVÝ A PROMYŠLENÝ NÁBYTKOVÝ SET BENSON
Nábytková sestava BENSON v dekoru dub artisan a elegantním odstínu kašmír dodá interiéru moderní vzhled a příjemně teplou atmosféru. Je navržena s důrazem na praktičnost a vizuální lehkost, takže se hodí i do menších obývacích pokojů. Nabízí dostatek úložného prostoru a snadno ji sladíte s ostatním vybavením domácnosti.
- kašmír / dub artisan
- černá / dub artisan
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

KVALITNÍ MATERIÁLY A PRAKTICKÉ PROVEDENÍ
Sestava je vyrobena z laminované nábytkové desky o tloušťce 16 mm, vybavena plastovými úchytkami a spolehlivými kovovými panty. Kombinace barev dub artisan / kašmír a dub artisan / černá působí moderně a elegantně, zároveň zůstává univerzální pro různé styly interiéru.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Závěsná skříňka
šířka: 50 cm
hloubka: 28 cm
výška: 77,2 cm
Nástěnná police
šířka: 78,6 cm
hloubka: 17,1 cm
výška: 8 cm
TV stolek / spodní skříňka
šířka: 140 cm
hloubka: 35 cm
výška: 36,2 cm
Stojací skříňka
šířka: 50 cm
hloubka: 29,5 cm
výška: 84,2 cm
Materiál:
laminovaná nábytková deska 16 mm, plastové úchytky, kovové panty
Celková šířka sestavy:
190 cm
Hmotnost:
54 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 50 cm, 79 cm, 140 cm, 190 cm |
| HLOUBKA | 17 cm, 28 cm, 30 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 77 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 54 kg |
| MATERIÁL | Plast, Sklo, MDF |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolek, 1x police, 1x skříňka, 1x závěsná skříňka |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Sedací souprava rozkládací EVANGELIN
Sedací souprava rozkládací EVANGELIN
Pravá Dodání do 14 dnů 24 450 Kč Levá Dodání do 14 dnů 24 450 KčRelaxační křeslo OSLO 1S
Relaxační křeslo OSLO 1S
Béžová
Skladem
Tmavě šedá
Skladem
Konferenční stolek 2 ks MERCURY
Konferenční stolek 2 ks MERCURY
Průhledná
Skladem
Bílošedý mramor
Skladem











Zboží ihned, platba za 14 dní