- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolek AURA
Odkládací stolek AURA
Kód produktu: V-CH-AURA-LAW-BIAŁY
Telefonická objednávka
Praktický odkládací stolek AURA si Vás získá svým designem a také úložným prostorem ukrytým pod víkem.
Je vyroben z lakované MDF, deska / víko stolu je dřevěné a nohy jsou z práškově lakované ocele v černé barvě.
Barva:
bílá mat / černá
Materiál:
lakovaná MDF / dřevo / lakovaná ocel
Rozměry:
průměr: 38 cm
výška: 45 cm
Nosnost:
20 kg
Hmotnost:
3,8 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický, Praktický |
| ŠÍŘKA | 38 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRŮMĚR | 38 cm |
| HMOTNOST | 3,8 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Ke stažení
AURA_manual.jpg (jpg, 52.5 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický, Praktický |
| ŠÍŘKA | 38 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRŮMĚR | 38 cm |
| HMOTNOST | 3,8 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty1
Konzolový stůl HYLLOS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
8 890 Kč
12 190 Kč
Přidat do oblíbených







