- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek RENDER
Odkládací stolek RENDER
Telefonická objednávka
Příruční stolek RENDER pevně stojí na kovové konstrukci, na která se nachází odnímatelný vrchní tác. Ten poslouží k servírování kávy či různých dobrot.
Stolek nabízíme v několika barevných variantách, takže zapadne do jakéhokoliv interiéru.
Zkombinujte několik stolků různých barev a dodejte svému interiéru, terase či altánku novou energii. Multifunkční pomocník, kterého se vyplatí vždy mít po ruce.
Barva:
bílá
světle růžová nude
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 47 cm
hloubka: 47 cm
výška: 50,2 cm
Hmotnost:
1,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 47 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRŮMĚR | 47 cm |
| HMOTNOST | 1,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční, Servírovací |
| MATERIÁL DESKY | Kov |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty7
Odkládací stolek TINA
Odkládací stolek TINA
Černá
Není skladem
679 Kč
Odkládací stolek ESCADA B
Odkládací stolek ESCADA B II
Odkládací stolek ESCADA B II
Bílá / zlatá
Není skladem
4 785 Kč
Černá / zlatá
Dodání 10-14 dnů
4 785 Kč
Bílá / stříbrná
Není skladem
4 050 Kč











