- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Otočná židle kov / samet Dekorhome
Otočná židle kov / samet Dekorhome
Telefonická objednávka
Vychutnejte si několik doušků vína, zakousněte si něco dobrého a nebo pouze relaxujte na této otočné kancelářské židli.
Židle je čalouněná měkkým sametem, který je příjemný na dotek a zajistí vám optimální pohodlí. Podstava z práškované oceli v černé barvě zaručuje mimořádnou odolnost.
Výšku otočné židle snadno upravíte mechanismem s plynovým pístem, i proto je dokonalým doplňkem do každého funkčního baru či jídelny. Židle je otočná o 360 stupňů, což jí dodává skvělou flexibilitu.
Barva:
krémová
žlutá
růžová
vínová
modrá
světle zelená
tmavě zelená
hnědá
světle šedá
tmavě šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
samet (100% polyester) / ocel / pěna
Rozměry:
šířka: 48 cm
hloubka: 47 cm
výška: 71 - 85,5 cm
šířka sedu: 40 cm
průměr základny: 40 cm
Hmotnost:
8,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 71 cm, 85,5 cm |
| HMOTNOST | 8,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Polyester, Pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Počítačový stůl DTD Dekorhome
Počítačový stůl DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 678 Kč
Šedá
Není skladem
2 005 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 905 Kč
Bílá lesk
Dodání do 10 dnů
1 885 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 967 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 213 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 291 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 712 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 136 Kč
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Regál DTD Dekorhome
Regál DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 109 Kč
Šedá
Není skladem
985 Kč
Černá
Není skladem
1 210 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 315 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 143 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 138 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 106 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 179 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 276 Kč
Komoda DTD / kov Dekorhome
Komoda DTD / kov Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 788 Kč
Šedá
Není skladem
2 492 Kč
Černá
Není skladem
2 788 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 812 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 315 Kč
Černá lesk
Dodání do 10 dnů
2 928 Kč
Beton
Není skladem
2 384 Kč
Dub sonoma
Není skladem
2 071 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 280 Kč





























Zboží ihned, platba za 14 dní