- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Angel
- Polička ANGEL typ 62
Polička ANGEL typ 62
Kód produktu: 0000109401
Telefonická objednávka
Polička ANGEL typ 62 je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek v nadčasovém barevném provedení: bílá / craft.
Je součástí designové a nadčasové sestavy ANGEL, která je vhodná do dětských a studentských pokojů.
Barva:
bílá / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 84 cm
výška: 21,6 cm
hloubka: 25 cm
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 22 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 1 |
Ke stažení
187799821.pdf (pdf, 2 MB)
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 22 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






