Postel GRACE 160 s úložným prostorem
Telefonická objednávka
POSTEL GRACE 160
Představte si, že každý večer usínáte v náručí luxusu a každé ráno se probouzíte v prostředí, které vás naplňuje klidem a elegancí. Postel GRACE 160 není jen další kus nábytku - je to investice do vašeho každodenního pohody, kvality spánku a stylu vašeho domova.
SAMETOVÁ ELEGANCE
Když vstoupíte do své ložnice, sametová čalounění postele GRACE 160 vás okamžitě přivítá svým luxusním vzhledem a jemným dotykem. Tento prémiový materiál není jen krásný na pohled - je to symbol kvality a sofistikovanosti, který promění vaši ložnici v pětihvězdičkový hotel. Zatímco jiné postele používají levné kompozitní materiály, GRACE 160 stojí na nohách z masivního kaučukovníkového dřeva.
- béžová
- šedá
- tmavě zelená
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
ÚLOŽNÝ PROSTOR
Kolikrát jste si přáli mít víc místa na uložení v ložnici? Tři praktické zásuvky postele GRACE 160 vám poskytnou ohromné množství úložného prostoru pro ložní prádlo a povlečení, sezónní oblečení, osobní věci, dětské hračky nebo náhradní lůžkoviny. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
sametová látka / masivní kaučukovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 164 cm
hloubka: 214 cm
výška: 111 cm
výška po rošt: 30 cm
plocha na spaní: 160x200 cm
Hmotnost:
75,3 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 164 cm |
| HLOUBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOST | 75,3 kg |
| NOSNOST | 200 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 30 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 164 cm |
| HLOUBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOST | 75,3 kg |
| NOSNOST | 200 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 30 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Toaletní stolek HOLLYWOOD
Toaletní stolek HOLLYWOOD
Bílá
Skladem
3 290 Kč
Černá
Skladem
3 290 Kč
Dub artisan
Skladem
3 290 Kč
Kašmír
Skladem
3 290 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní