Telefonická objednávka
Vytvořte si stylovou ložnici v moderním designu s tímto dřevěným rámem postele! Představuje praktický a dekorativní nábytek do vaší domácnosti.
Rám postele je zhotovený z masivního teakového dřeva, je tedy nesmírně pevný a odolný. Rozdíly v kresbě dřeva dávají každému z postelových rámů jedinečný charakter. Dopřejte si kvalitní noční spánek na této skvělé posteli.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele, bez roštu a matrace. Doporučujeme dokoupit rošt a matraci z naší nabídky.
Barva:
teak
Materiál:
masivní teakové dřevo
Rozměry:
šířka: 105 / 125 / 145 / 165 / 185 / 205 cm
hloubka: 213 cm
výška: 30 cm
Rozměr lůžka:
100 x 200 cm
120 x 200 cm
140 x 200 cm
160 x 200 cm
180 x 200 cm
200 x 200 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
19,8 kg / 21,8 kg / 23,8 kg / 23,8 kg / 24,3 / 25,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 105 cm, 125 cm, 145 cm, 165 cm, 185 cm, 205 cm |
| HLOUBKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOST | 19,8 kg, 21,8 kg, 23,8 kg, 24,3 kg, 25,7 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 105 cm, 125 cm, 145 cm, 165 cm, 185 cm, 205 cm |
| HLOUBKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOST | 19,8 kg, 21,8 kg, 23,8 kg, 24,3 kg, 25,7 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



















Zboží ihned, platba za 14 dní