Telefonická objednávka
Vytvořte si stylovou ložnici v moderním designu s tímto dřevěným rámem postele! Představuje praktický a dekorativní nábytek do vaší domácnosti.
Rám postele je zhotovený z masivního teakového dřeva, je tedy nesmírně pevný a odolný. Rozdíly v kresbě dřeva dávají každému z postelových rámů jedinečný charakter. Dopřejte si kvalitní noční spánek na této skvělé posteli.
Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele, bez roštu a matrace. Doporučujeme dokoupit rošt a matraci z naší nabídky.
Barva:
teak
Materiál:
masivní teakové dřevo
Rozměry:
šířka: 110 / 130 / 150 / 170 / 190 / 210 cm
hloubka: 210 cm
výška: 75 cm
Rozměr lůžka:
100 x 200 cm
120 x 200 cm
140 x 200 cm
160 x 200 cm
180 x 200 cm
200 x 200 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
25 kg / 35 kg / 37 kg / 39 kg / 43 / 44 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 110 cm, 130 cm, 150 cm, 170 cm, 190 cm, 210 cm |
| HLOUBKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 25 kg, 35 kg, 37 kg, 39 kg, 43 kg, 44 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 110 cm, 130 cm, 150 cm, 170 cm, 190 cm, 210 cm |
| HLOUBKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 25 kg, 35 kg, 37 kg, 39 kg, 43 kg, 44 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






















Zboží ihned, platba za 14 dní