- Domů
- Psací stůl B-39
Psací stůl B-39
Kód produktu: V-CH-B/39
Telefonická objednávka
Psací stůl má vyroben desku z laminované MDF.
Konstrukce z oceli černé práškové barvy dodává stolu mimořádnou odolnost.
Stůl má praktickou zásuvku.
Barva:
ořech medový / černá
Rozměry:
výška: 76 cm
délka: 110 cm
šířka: 55 cm
Nosnost:
30 kg
Hmotnost:
20 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| NOSNOST | 30 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Psací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Regál NARVIK REG1
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 846 Kč
890 Kč
899 Kč
Přidat do oblíbených
Set 3 poliček AZURI
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 466 Kč
490 Kč
564 Kč
Přidat do oblíbených







Zboží ihned, platba za 14 dní