- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Paris
- Psací stůl PARIS
Psací stůl PARIS
Kód produktu: 0000149848
Telefonická objednávka
Elegantní psací stůl v provensálském stylu PARIS je vyroben z fóliované dřevotřísky v barevném provedení: bílá. Ozdobné lišty jsou vyrobeny z lakované MDF.
Barva:
bílá
Materiál:
DTD foliovaná
Rozměry:
šířka: 130 cm
výška: 73,9 cm
hloubka: 61,6 cm
Hmotnost:
51 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Provence, Venkovský, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 61,5 cm |
| HLOUBKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOST | 51 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Komoda PARIS 70305 / 76716
Dodání do 14 dnů
od 6 190 Kč
7 119 Kč
Přidat do oblíbených
Komoda PARIS 70306 / 76718
Dodání do 14 dnů
od 8 390 Kč
9 732 Kč
Přidat do oblíbených
Postel PARIS
Skladem
u vás do 06.05.2026
od 6 590 Kč
7 644 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní