- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Psací stůl s policemi 110x60 cm Dekorhome
Psací stůl s policemi 110x60 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento elegantní a moderní psací stůl se stane praktickým doplňkem vaší domácí studovny nebo pracovny.
Je vyrobený z kvalitních desek, je pevný a odolný. Stůl je ideální pro všechny malé kanceláře, koleje, malé byty nebo pro každého, kdo chce dobře využít svůj prostor.
2 police po straně stolu nabízejí dostatek úložného prostoru.
Stůl lze snadno čistit navlhčeným hadříkem. Stůl nabízíme v několika barevných variantách.
Barva:
bílá
bílá lesk
šedá
šedá lesk
černá
černá lesk
dub sonoma
dub sonoma / bílá
beton
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
dřevotříska
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 60 cm
výška: 73 cm
Hmotnost:
25 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ano, Ne |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní křeslo CLORIN NEW
Jídelní křeslo CLORIN NEW
Hnědá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
2 190 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní