- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Psací stůl SERGIO XL
Psací stůl SERGIO XL
Telefonická objednávka
Stylový psací stůl SERGIO XL je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub wotan v kombinaci s moderní antracitovou barvou.
Součástí stolu je kontejner se dvěmi šuplíky a dvěmi otevřenými přihrádkami, který se dá ke stolu přidělat na několik způsobů.
Velmi atraktivní vzhled stolu se bude hodit jak do moderních, tak do rustikálních interiérů.
Barva:
dub wotan / antracit
Materiál:
laminovaná DTD
Rozměry:
šířka: 134 - 210 cm
hloubka: 60 - 90 cm
výška: 78 cm
Hmotnost:
45 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 134 cm, 210 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOST | 45 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Psací |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Kancelářské křeslo TULIP
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 871 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 672 Kč
Šedá
Není skladem
1 454 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 488 Kč
Šedá lesk
Dodání do 10 dnů
1 475 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 531 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
1 417 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 458 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 447 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní