- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl ELEFANTE
Rozkládací jídelní stůl ELEFANTE
Telefonická objednávka
Pokud hledáte stůl, který je nejen krásný, ale i funkční, vytvořený v souladu s nejnovějšími světovými trendy v interiérovém designu, je rozkládací stůl ELEFANTE skvělou volbou! Jeho obdélníková deska má zaoblené rohy, stůl je možné rozložit až na 240 cm. Má také mohutné nohy v podobě sloupků, díky kterým je stůl nejen stabilní, ale také trendy!
Přírodní dubová dýha je elegantní a skvěle se hodí do různých stylů interiéru. Dubové dřevo je kvalitní materiál, který zajišťuje odolnost a pevnost stolu. Prodloužitelná stolní deska je perfektním řešením pro rodiny nebo návštěvy.
Stručně řečeno, obdélníkový stůl ELEFANTE je vynikající volbou pro lidi, kteří hledají stylový a funkční kus nábytku.
Barva:
přírodní dub
Materiál:
dýha / MDF
Rozměry:
šířka: 160 - 240 cm
hloubka: 100 cm
výška: 77 cm
Hmotnost:
73 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 240 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 73 kg |
| MATERIÁL | Dýha, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Dýha |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 240 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 73 kg |
| MATERIÁL | Dýha, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Dýha |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Otočné jídelní křeslo K498
Otočné jídelní křeslo K498
Šedá
Skladem
Cappuccino
Skladem





Zboží ihned, platba za 14 dní