- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl NIGEL
Rozkládací jídelní stůl NIGEL
Kód produktu: NIGELD-SI
Telefonická objednávka
Stylový a elegantní jídelní stůl NIGEL s netradičním designem se středovou nohou. Stůl nabízí možnost rozložení a tak se pohodlně usadí až 8 osob.
Barva:
dub wotan / bílá
dub artisan / hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
lamino
Rozměry:
šířka: 120 - 160 cm
hloubka: 80 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
41 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm, 160 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 41 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Lamino |
| NOHY STOLU | 1 noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
u vás do 29.04.2026
13 090 Kč
Dub sonoma
Skladem
u vás do 29.04.2026
13 090 Kč
13 090 Kč
14 446 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsná lampa kov / mangovníkové dřevo Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 261 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 481 Kč
Stříbrná
Není skladem
3 261 Kč
Mosaz
Dodání do 10 dnů
3 226 Kč
Závěsná lampa kov / mangovníkové dřevo Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 261 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 481 Kč
Stříbrná
Není skladem
3 261 Kč
Mosaz
Dodání do 10 dnů
3 226 Kč
Dodání do 10 dnů
od 2 261 Kč
2 654 Kč
Přidat do oblíbených
















Zboží ihned, platba za 14 dní