- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Rozkládací křeslo ALANA
Rozkládací křeslo ALANA
Telefonická objednávka
Trápí vás malý prostor ve vašem bytě? Toužíte po novém křesle a už nyní zavrhujete možnost jeho koupě právě pro nedostatek místa? My známe jednoduché řešení. Nové rozkládací křeslo ALANA potěší nejen vás, ale i vaše hosty.
Křeslo je celočalouněné na pohled velmi příjemnou látkou Riviera v hořčicové provedení. Dodávané je se dvěma dekorativními polštáři, které poslouží jako dekorace nebo jako opora zad.
Vděční za něj budete i tehdy, když se vám ohlásí nečekaná návštěva, která se chystá u vás přespat. Také vyniká funkcí úložného prostoru, který poslouží k uložení prádla. Pohodlnost křesla znásobují vysoké opěrky na ruce a také opěrka zad, která poskytne oporu pro unavený záda. Sezení v křesle je příjemné, kvůli pružině faliste a pěně, které tvoří jádro křesla ALANA.
Nabízíme možnost objednat sestavu až v 5 barevných provedeních látky Riviera za příplatek, cena je na dotaz. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude vaše požadavek zadána do výroby. Doba dodání 8-10 týdnů.
Barva:
hořčicová
Materiál:
látka / PUR pěna / pružina
Rozměry:
šířka: 96 cm
hloubka: 105 cm
výška: 85 cm
hloubka sedu: 66 cm
výška sedu: 37 cm
výška nožiček: 2 cm
plocha na spaní: 81 x 200 cm
oděruodolnost látky podle testu Martindale: 90 000 oděrů
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
50 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 96 cm |
| HLOUBKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOST | 50 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 2 cm |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní