- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava ANDRES U UNI
Rozkládací sedací souprava ANDRES U UNI
Kód produktu: KO0000393995+
Telefonická objednávka
SEDACÍ SOUPRAVA ANDRES U UNI
Sedací souprava ANDRES U UNI je ideálním společníkem pro sledování televize, čtení knih nebo relaxaci. Díky svému tvaru do U nabízí dostatek místa pro celou rodinu a hosty. Povrch je celočalouněný látkou Twist v kombinacích barev tmavě šedá s šedou nebo hnědá s šedohnědou taupe. Univerzální konstrukce umožňuje sestavit pohovku s rohem na pravé nebo levé straně, podle vašich potřeb.

FUNKČNÍ DESIGN S ROZKLÁDACÍ FUNKCÍ
ANDRES je více než jen sedací souprava – je to také praktická rozkládací postel. Lze ji snadno přeměnit na plnohodnotnou plochu na spaní o rozměrech 134x280 cm, což je ideální pro občasné přespání. Součástí je také šest vzorovaných polštářů, které slouží jako estetický doplněk i jako pohodlná podpora zad.

PRAKTICKÉ ÚLOŽNÉ PROSTORY A MODERNÍ DESIGN
Sedačka disponuje úložným prostorem, který lze využít pro různé potřeby. Plastové nožičky ve stříbrné barvě dodávají pohovce moderní vzhled a stabilitu. S oděruodolností látky 45 000 oděrů podle testu Martindale je tato sedačka nejen elegantní, ale i odolná. ANDRES je perfektní volbou pro elegantní a funkční zařízení vašeho domova.
- šedá / černá
- hnědá / šedohnědá taupe
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.





TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / masivní dřevo / PUR pěna
Rozměry:
šířka: 294 cm
hloubka: 153 / 205 cm
výška: 75 / 85 cm
hloubka sedu: 50 / 70 cm
výška sedu: 40 cm
výška nožiček: 4,5 cm
plocha na spaní (ŠxD): 134 x 280 cm
Hmotnost:
168 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 294 cm |
| HLOUBKA | 153 cm, 205 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 85 cm |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm, 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 4,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Rozkládací sedací souprava ERMON
Dodání do 14 dnů
38 650 Kč
44 448 Kč
Přidat do oblíbených
















Zboží ihned, platba za 14 dní