- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací FABIA
Sedací souprava rozkládací FABIA
Telefonická objednávka
Rohová rozkládací sedačka FABIA je čalouněna v jemné a nadčasové šedobéžové taupe barvě z té nejkvalitnější prvotřídní látky s dekorativním šitím sedací části.
Rozložením sedačky získáte plochu na spaní o rozměrech 130 x 197 cm.
Uvnitř sedací soupravy naleznete úložný prostor.
Dokonalou oporu po namáhavém dni umožňuje polohovací záhlaví, které zajišťuje komfortní opření hlavy a zad. Tři opěrky hlavy jsou polohovací v rozsahu až pěti stupňů.
Příjemné sezení vám umožní pružina falista společně s PUR pěnou.
Sedací soupravu dodáváme v levém i v pravém provedení.
Barva:
šedobéžová taupe
Materiál:
látka Soro / pružina Falista / PUR pěna
Tvar:
L
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 280 cm
hloubka: 235 cm
výška: 69 / 88 cm
výška sedu: 40 cm
hloubka sedu: 62 cm
plocha na spaní: (ŠxD): 130x197 cm
výška nožiček: 8,7 cm
Nosnost na osobu:
90 kg
Hmotnost:
151 kg
Dodáváno v demontu.
Možnost objednání v 4 barevných provedeních látky Soro na dotaz. Dodací doba 6-8 týdnů.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 280 cm |
| HLOUBKA | 235 cm |
| VÝŠKA | 69 cm, 88 cm |
| HMOTNOST | 156 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 8,7 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 280 cm |
| HLOUBKA | 235 cm |
| VÝŠKA | 69 cm, 88 cm |
| HMOTNOST | 156 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 8,7 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kovový regál ALDEA
Regál s dvířky ULIMI
Regál s dvířky ULIMI
Dub sonoma / bílá
Dodání do 14 dnů
3 390 Kč
Bílá / beton
Dodání do 14 dnů
3 390 Kč
Barový stůl s regálem AUSTEN
Barový stůl s regálem AUSTEN
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 966 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Bílá / beton
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Regál VEVEY
Konferenční stolek CAROLINA
Křeslo DELGADO
Zahradní křeslo IKARO
Obývací stěna SNAP
Obývací stěna SNAP
Dub lefkas / černá
Skladem



































Zboží ihned, platba za 14 dní