🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Přizvěte si do vaší domácnosti opravdového šikovného pomocníka, se kterým bude servírování, ale i následné úklid hračka. Servírovací vozík MYRIS je vyroben je z kovu v elegantním černém provedení. Jednoduše se začlení do každé místnosti a stále bude po ruce.
Obrovským plusem jsou jeho kolečka, které ho dělají plně pojízdným. Dvě kolečka se dají zabrzdit. Vozík MYRIS vám poslouží nejen v kuchyni a jídelně, využít jej můžete i v ložnici, koupelně, v dětském pokoji či v kterékoli jiné místnosti.
Barva:
černá
Materiál:
kov / plast
Rozměry:
šířka: 48 cm
hloubka: 27 cm
výška: 84 cm
Nosnost:
35 kg
Hmotnost:
4,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 27 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 4,2 kg |
| NOSNOST | 35 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| KOLEČKA | Plastová |
| POČET POLIC | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.