- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní lehátka
- Skládací zahradní lehátko se stolkem Dekorhome
Skládací zahradní lehátko se stolkem Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto dřevěné opalovací lehátko s ergonomicky zaobleným designem vytvoří pohodlné útočiště na vaší zahradě nebo terase.
Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a velmi hladce obroušené. Teakové dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu zahradního nábytku. Je to skvělá volba, pokud si chcete pořídit zahradní nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta.
Denní postel s laťkovým designem se snadno čistí. Stolek je vybavený robustní stolní deskou, na kterou si můžete odkládat telefon, sluneční brýle, nápoje a další drobnosti na dosah ruky. Sada lehátka se stolkem je navíc skládací, takže můžete ušetřit místo, když ji právě nepoužíváte.
Barva:
hnědá
Materiál:
jemně broušené teakové tvrdé dřevo ošetřené lazurou na vodní bázi
Rozměry lehátka:
šířka: 50 cm
délka: 175 cm
výška: 55 cm
rozměry složeného lehátka: 87 x 50 x 16 cm
Rozměry stolku:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 35 cm
rozměry složeného lehátka: 55 x 40 x 12 cm
Hmotnost:
13,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 50 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| DÉLKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 55 cm |
| HMOTNOST | 13,8 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x lehátko, 1x stolek |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací |
| ŠÍŘKA STOLU | 40 cm |
| HLOUBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLU | 35 cm |
| ŠÍŘKA LEHÁTKA | 50 cm |
| DÉLKA LEHÁTKA | 175 cm |
| VÝŠKA LEHÁTKA | 55 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 50 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| DÉLKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 55 cm |
| HMOTNOST | 13,8 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x lehátko, 1x stolek |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací |
| ŠÍŘKA STOLU | 40 cm |
| HLOUBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLU | 35 cm |
| ŠÍŘKA LEHÁTKA | 50 cm |
| DÉLKA LEHÁTKA | 175 cm |
| VÝŠKA LEHÁTKA | 55 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Zahradní truhlík s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Zahradní truhlík s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
3 386 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 402 Kč
Zelená
Není skladem
7 201 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
3 567 Kč
Zahradní slunečník 250x250 cm Dekorhome
Zahradní slunečník 250x250 cm Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
4 265 Kč
Modrá
Není skladem
3 900 Kč
Cihlová
Dodání do 10 dnů
4 602 Kč
Bordó
Dodání do 10 dnů
4 163 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní