Skleník 3,3x4 m polykarbonát Dekorhome

Garance dodání -10%

Skleník 3,3x4 m polykarbonát Dekorhome

Kód produktu: LG1971+LG2059+LG2060
Vyberte variantu
Varianta neexistuje
U tohoto produktu garantujeme dodání do Vánoc
Sleva 10%
12 171 Kč
Od 16 489 Kč
s DPH
13 627.27 Kč bez DPH

Kombinace velmi masivních nosných oblouků z jednoho kusu oceli a svařené přední a zadní stěny skleníku tvoří z tohoto výrobku jeden z nejodolnějších a současně na montáž nejjednodušších skleníků na českém trhu.

Konstrukce skleníku VOLHA je z masivních obloukových trubek 40 x 20 mm síly 0,7 mm (podélníky a vzpěry 20 x 20 mm). Materiál profilů je galvanicky pozinkovaný (na povrchu je vytvořená silná vrstva ochranného nekorodujícího zinku). Jde o jednu z nejkvalitnějších antikorozních úprav. Jednotlivá žebra nosných oblouků jsou od sebe vzdálena pouhých 67 cm, což je velká výhoda tohoto modelu skleníku oproti jiným výrobkům na českém trhu. Malá rozteč oblouků, profil 40x20 mm a fakt, že jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli garantuje extrémní únosnost celé konstrukce skleníku. Přední a zadní čela skleníku jsou z výroby svařené a tvoří jednolitý celek. Přední čelo má jednokřídlé dveře na pantech, zadní čelo obsahuje větrací okénko. Skleník není průchozí.

Kvalitní britský dvoustěnný polykarbonát o síle 4, 6 anebo 8 mm se silným UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality je prosklení vyrobeno z kvalitního polykarbonátu MARLON, který v ČR prošel náročným testy ve státem akreditovaných zkušebnách jako stavební materiál. Navíc disponuje zkušebním protokolem ze Státního zdravotního ústavu Praha, který potvrzuje, že se z polykarbonátu neuvolňují žádné škodlivé látky. Můžete tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví.

Obsahem dodávky je kompletní skleník, tj. nosná konstrukce o rozměru 3,3 x 4 m (včetně dveří a okna), veškeré potřebné spojovací prvky + polykarbonátové desky.

Skleník nepotřebuje žádnou podezdívku, protože konstrukce skleníku je připravena na zapuštění do země. Skleník lze ale postavit i na podezdívce.

Skleník nabízíme ve 3 variantách s různou tloušťkou polykarbonátu (PC):

  • PC 4 mm
  • PC 6 mm
  • PC 8 mm

Výběr zvolte ve variantě produktu.

Barva:
stříbrná / průhledná

Materiál:
pozinkované ocelové trubky 40 x 20 mm síly 0,7 mm
komůrkový polykarbonát 4 / 6 / 8 mm podle výběru varianty

Rozměry:
šířka: 3,3 m
hloubka: 4 m
výška: 2 m

rozměr dveří (š x v): 89 x 180 cm

Hmotnost:
80 kg / 100 kg / 107 kg

Dodáváno v demontu.

Důležitá upozornění:

  • U tohoto modelu skleníku je nutné přesný rozměr předního a zadního čela svépomocí doformátovat z dodaných polykarbonátových desek podle přiloženého návodu.
  • Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky (i přestože skleník VOLHA podezdívku nevyžaduje a je možné jej zapustit přímo do země), tak ji vybudujte až po zakoupení skleníku a po postavení ocelové konstrukce skleníku. Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější půdorysné rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
  • V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době (v závislosti na intenzitě hnojení) dojít ke korozi ocelových dílů skleníku (konstrukce, šrouby apod.).

Parametry
BARVA StříbrnáPrůhledná
ŠÍŘKA 330 cm
HLOUBKA 400 cm
VÝŠKA 200 cm
HMOTNOST 80 kg, 100 kg, 107 kg
DVEŘE Dveře na pantech, Jednokřídlé
MATERIÁL KONSTRUKCE Pozinkovaná ocel
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ Polykarbonát
BARVA KONSTRUKCE Šedá
BARVA ZASTŘEŠENÍ Průhledná
ODOLNOST PROTI DEŠTI Ano
BARVA StříbrnáPrůhledná
ŠÍŘKA 330 cm
HLOUBKA 400 cm
VÝŠKA 200 cm
HMOTNOST 80 kg, 100 kg, 107 kg
DVEŘE Dveře na pantech, Jednokřídlé
MATERIÁL KONSTRUKCE Pozinkovaná ocel
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ Polykarbonát
BARVA KONSTRUKCE Šedá
BARVA ZASTŘEŠENÍ Průhledná
ODOLNOST PROTI DEŠTI Ano

Nábytek

Premium nábytek

Osvětlení

Sauny

Velký výprodej nábytku

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení