Robustní a extrémně široký skleník URAL je dodávaný jako lehce manipulovatelná stavebnice. Konstrukce je složena z nosných oblouků 40 x 20 mm a spojená podélnými trubkami 20 x 15 mm. Jednotlivé profily jsou do sebe zasunuty (obdoba stanové konstrukce, pouze v extrémně masivním provedení). Výhodou skleníku je lehká manipulovatelnost s jednotlivými díly balení (bez problémů každý díl odnesete na místo stavby na zahradě) a naprostá jednoduchost montáže.

Materiál profilů je galvanicky pozinkovaný = na povrchu je vytvořená silná vrstva ochranného nekorodujícího zinku. Jednotlivá žebra nosných oblouků jsou od sebe vzdálena pouhých 67 cm, což je velká výhoda tohoto modelu skleníku oproti jiným výrobkům na českém trhu. Použité materiály garantují vysokou únosnost celé konstrukce skleníku. Přední a zadní čelo skleníku mají dvoukřídlé dveře, které lze spojit západkou v jeden celek nebo lze otevřít pouze horní část dveří jako okno v předním nebo zadním čelu. Skleník je průchozí. Jako příplatkové příslušenství lze dokoupit automatický otvírač větracího okénka.

Kvalitní dvoustěnný polykarbonát se silným UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality je prosklení vyrobeno z kvalitního polykarbonátu MARLON (výrobce Brett Martin Velká Británie), který v ČR prošel náročným testy ve státem akreditovaných zkušebnách jako stavební materiál. Navíc disponuje zkušebním protokolem ze Státního zdravotního ústavu Praha, který potvrzuje, že se z polykarbonátu neuvolňují žádné škodlivé látky. Můžete tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví.

Obsahem dodávky je kompletní skleník = nosná konstrukce o rozměru 4 x 12 m (včetně předních i zadních dveří a oken v čelech), veškeré potřebné spojovací prvky + polykarbonátové desky.

Skleník nabízíme ve 3 variantách s různou tloušťkou polykarbonátu (PC):

  • PC 6 mm
  • PC 8 mm
  • PC 10 mm

Výběr zvolte ve variantě produktu.

Barva:
stříbrná / průhledná

Materiál:
trubková konstrukce 40 x 20 mm a 20 x 15 mm
komůrkový polykarbonát 6 / 8 / 10 mm podle výběru varianty

Rozměry:
šířka: 4 m
hloubka: 12 m
výška: 2,22 m

2x dvoukřídlé dveře s 1 ventilačním oknem o světlosti (š x v): 1,92 x 1,80 m
plocha: 40 m2

Dodáváno v demontu.

Skleník nepotřebuje žádnou podezdívku, protože konstrukce skleníku je připravena na zapuštění do země. Skleník lze ale postavit i na podezdívce.  

Důležitá upozornění:

  • Délka skleníku je uváděna včetně přesahů polykarbonátového pláště přes okraj konstrukce.
  • U tohoto modelu skleníku je nutné přesný rozměr předního a zadního čela svépomocí doformátovat z dodaných polykarbonátových desek podle přiloženého návodu.
  • Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky (i přestože skleník URAL podezdívku nevyžaduje a je možné jej zapustit přímo do země), tak ji vybudujte až po zakoupení skleníku a po postavení ocelové konstrukce skleníku. Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější půdorysné rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
  • V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době (v závislosti na intenzitě hnojení) dojít ke korozi ocelových dílů skleníku (konstrukce, šrouby apod.).

Parametry
BARVA StříbrnáPrůhledná
ŠÍŘKA 400 cm
DÉLKA 1200 cm
VÝŠKA 222 cm
DVEŘE Dveře na pantech, Dvoukřídlé
OKNO Ano
MATERIÁL KONSTRUKCE Pozinkovaná ocel
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ Polykarbonát
BARVA KONSTRUKCE Stříbrná
BARVA ZASTŘEŠENÍ Průhledná
BARVA StříbrnáPrůhledná
ŠÍŘKA 400 cm
DÉLKA 1200 cm
VÝŠKA 222 cm
DVEŘE Dveře na pantech, Dvoukřídlé
OKNO Ano
MATERIÁL KONSTRUKCE Pozinkovaná ocel
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ Polykarbonát
BARVA KONSTRUKCE Stříbrná
BARVA ZASTŘEŠENÍ Průhledná

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení