Skleník URANUS 6700 polykarbonát stříbrný Dekorhome

Skleník URANUS 6700 polykarbonát stříbrný Dekorhome

Kód produktu: LG181+LG185
Tento produkt máte s dopravou zdarma!
Vyberte variantu
Varianta neexistuje
Sleva 10%
Od 28 039 Kč
s DPH
22 573 Kč
Rádi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Splátková kalkulačka splátky bez navýšení s 0% úrokem

Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem VITAVIA z Velké Británie.

Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů. Prosklení je z tepelně-izolačních komůrkových polykarbonátových desek síly 4 nebo 6 mm. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.

Kvalitní dvoustěnný polykarbonát se silným UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality je prosklení vyrobeno z kvalitního polykarbonátu MARLON (výrobce Brett Martin Velká Británie) nebo SUNLITE (výrobce Palram Německo). Oba polykarbonáty jsou v ČR otestovány státem akreditovanými zkušebnami jako stavební materiály. Na polykarbonát je poskytována smluvní záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím (přesná specifikace záruky je obsažena záručním listě).

Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (š x v = 122 x 191 cm), hliníkové (AL) profily, prosklení, 2x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit např. na zděnou podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu. Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny doporučujeme.

Skleník nabízíme ve 2 variantách s různou tloušťkou polykarbonátu (PC):

  • PC 4 mm
  • PC 6 mm (střešní okna PC 4 mm)

Při nákupu skleníku URANUS 6700 ve stříbrné barvě obdržíte jako DÁREK ZDARMA 1x základnu VITAVIA URANUS 6700 šedá v ceně 2 629 Kč

Výběr zvolte ve variantě produktu.

Barva:
stříbrná / průhledná

Materiál:
hliníkové profily / polykarbonát 4 mm nebo 6 mm (podle výběru varianty)

Rozměry:
šířka: 257 cm
hloubka: 258 cm
výška: 246 cm 

plocha skleníku: 6,63 m2

Hmotnost:
74 kg / 88 kg

Dodáváno v demontu. Výrobek je určen pro soukromé (domácí) využití.

Upozornění:

  • Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
  • V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

Parametry
BARVA StříbrnáPrůhledná
ŠÍŘKA 257 cm
HLOUBKA 258 cm
VÝŠKA 246 cm
HMOTNOST 74 kg, 88 kg
MATERIÁL Kov, Polykarbonát
MATERIÁL KONSTRUKCE Eloxovaný hliník
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ Polykarbonát
BARVA KONSTRUKCE Stříbrná
BARVA ZASTŘEŠENÍ Průhledná
DVEŘE Posuvné, Dvoukřídlé
OKNO 2x Střešní okno
ZÁKLADNA SOUČÁSTÍ BALENÍ Ano (akce - základna ke skleníku ZDARMA)

Nábytek

Zahrada

Novinky

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení