-12% Novinka

Hliníkový skleník, 257 x 321 cm, zelená nebo stříbrná barva, 4x stř. okno, kalené čiré sklo 3 mm, plocha 8,25 m2.

Upřesněte výběr produktu

BAREVNÁ VARIANTA

Zelená Zelená Stříbrná Stříbrná

-12% Novinka

Původní cena 44 853 Kč od 35 391 Kč S DPH Ušetříte 5 383 Kč

počet kusů
Tento produkt máte s dopravou zdarma
Rádi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie.

Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů o síle 1,2 mm, prosklení je z kaleného čirého skla síly 3 mm. Čiré sklo zajišťuje výbornou světelnou propustnost, takže do skleníku je krásně vidět ze všech stran a můžete se kochat barvami pěstovnaných rostlin. Kalená verze skla navíc zajišťuje jeho naprostou bezpečnost - v případě rozbití se skleněná výplň roztříští na tisíce malých kousků, což zabrání případnému vážnému zranění. To je velmi důležitá vlastnost skleníku, kterou ocení především rodiče malých dětí pobíhajících po zahradě. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.

Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 122 x 191 cm), AL profily, prosklení, 4x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu. Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny doporučujeme. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Barva:

  • stříbrná / průhledná - k tomuto skleníku jako DÁREK ZDARMA obdržíte 1x základnu VITAVIA URANUS 8300 šedá v ceně 3 179 Kč
  • zelená / průhledná - k tomuto skleníku jako DÁREK ZDARMA obdržíte 1x základnu VITAVIA URANUS 8300 zelená v ceně 3 729 Kč

Výběr zvolte ve variantě produktu.

Materiál:
hliníkové profily / kalené čiré sklo 3 mm

Rozměry:
šířka: 257 cm
hloubka: 321 cm
výška: 246 cm 

plocha skleníku: 9,84 m2
výška boční stěny: 151 cm

Hmotnost:
287 kg

Dodáváno v demontu. Výrobek je určen pro soukromé (domácí) využití.

Upozornění:

  • Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
  • V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

Parametry

BARVA
ŠÍŘKA
HLOUBKA
321 cm
VÝŠKA
HMOTNOST
287 kg
MATERIÁL
MATERIÁL KONSTRUKCE
Eloxovaný hliník
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ
Sklo
BARVA KONSTRUKCE
BARVA ZASTŘEŠENÍ
ZÁKLADNA SOUČÁSTÍ BALENÍ