-12% Novinka

Hliníkový skleník, 257 x 321 cm, zelená barva, 4x stř. okno, polykarbonát 4 / 6 mm, plocha 8,25 m2.

Upřesněte výběr produktu

ROZMĚR
-12% Novinka

Původní cena 32 613 Kč od 26 557 Kč S DPH Ušetříte 3 914 Kč

počet kusů
Tento produkt máte s dopravou zdarma
Rádi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů. Prosklení je z tepelně-izolačních komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm nebo 6 mm. Střešní okna jsou zasklena polykarbonátem 4 mm. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.

Polykarbonát - velmi kvalitní dvoustěnný polykarbonát se silným UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality je prosklení vyrobeno z kvalitního polykarbonátu MARLON (výrobce Brett Martin Velká Británie) nebo SUNLITE (výrobce Palram Německo). Oba polykarbonáty jsou v ČR otestovány státem akreditovanými zkušebnami jako stavební materiály. Na polykarbonát je poskytována smluvní záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím (přesná specifikace záruky je obsažena záručním listě).

Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 122 x 191 cm), AL profily, prosklení, 4x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit např. na zděnou podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu. Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny doporučujeme. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Skleník nabízíme ve 2 variantách s různou tloušťkou polykarbonátu (PC):

  • PC 4 mm
  • PC 6 mm (střešní okna PC 4 mm)

Při nákupu skleníku URANUS 9900 v zelené barvě obdržíte jako DÁREK ZDARMA 1x základnu VITAVIA URANUS 9900 zelená v ceně 3 729 Kč Kč

Výběr zvolte ve variantě produktu.

Barva:

zelená / průhledná

Materiál:
hliníkové profily / polykarbonát 4 mm nebo 6 mm (podle výběru varianty)

Rozměry:
šířka: 257 cm
hloubka: 321 cm
výška: 246 cm 

výška boční stěny: 151 cm
plocha skleníku: 8,25 m2

Hmotnost:
91 kg / 107 kg

Dodáváno v demontu. Výrobek je určen pro soukromé (domácí) využití.

Upozornění:

  • Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
  • V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby apod.).

Parametry

BARVA
ŠÍŘKA
HLOUBKA
321 cm
VÝŠKA
HMOTNOST
91 kg, 107 kg
MATERIÁL
MATERIÁL KONSTRUKCE
Eloxovaný hliník
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ
Polykarbonát
BARVA KONSTRUKCE
BARVA ZASTŘEŠENÍ
ZÁKLADNA SOUČÁSTÍ BALENÍ