- Domů
- Zahrada
- Slunečníky a zastínění
- Slunečníky
- Slunečník STANDART Ø 400 cm
Slunečník STANDART Ø 400 cm
Kód produktu: STANDART400
Telefonická objednávka
Jednoduchý slunečník STANDART o průměru 400 cm, který Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů.
Bez funkce naklápění, se střapcem.
Slunečník je dodáván BEZ PODSTAVCE!
Barva:
bílá
béžová
cihlová
zelená
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
polyester 160 g / kov
Rozměry:
šířka: 400 cm
hloubka: 400 cm
výška: 260 cm
Průměr hlavní tyče:
48 mm
Hmotnost:
11 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 400 cm |
| HLOUBKA | 400 cm |
| VÝŠKA | 260 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| NAKLÁPĚCÍ | Ne |
| MATERIÁL KONSTRUKCE | Kov |
| MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ | 100% Polyester |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Další
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Skládací zahradní židle 4 ks plast Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Není skladem
4 671 Kč
Antracit
Není skladem
4 828 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
4 951 Kč
Skládací zahradní židle 4 ks plast Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 671 Kč
Antracit
Není skladem
4 828 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
4 951 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 4 671 Kč
5 528 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní solární sprcha 35 l Dekorhome
Varianty produktu
Černá
Dodání do 10 dnů
8 207 Kč
Stříbrná / černá
Dodání do 10 dnů
9 099 Kč
Zahradní solární sprcha 35 l Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
8 207 Kč
Stříbrná / černá
Dodání do 10 dnů
9 099 Kč
Dodání do 10 dnů
od 8 207 Kč
9 163 Kč
Přidat do oblíbených
Křížový podstavec pod slunečník ET9496
Skladem
u vás do 01.05.2026
1 538 Kč
1 785 Kč
Přidat do oblíbených










