- Domů
- Osvětlení
- Bodová světla
- Stropní bodové světlo Ssp-25 Ch/Tr+Wh 8W LED 230V prstencové LED bílé - POSLEDNÍ KUSY
Stropní bodové světlo Ssp-25 Ch/Tr+Wh 8W LED 230V prstencové LED bílé - POSLEDNÍ KUSY
Stropní bodové světlo Ssp-25 Ch/Tr+Wh 8W LED 230V prstencové LED bílé - POSLEDNÍ KUSY
Kód produktu: CA-2263939
Telefonická objednávka
Zapuštěný LED panel inspirovaný úspěchem našich nejprodávanějších skleněných svítidel. Určeno pro instalaci do všech typů zavěšených stropů a dalších konstrukcí. Svítidlo s integrovanou LED diodou a dekorativním a funkčním LED kroužkem. Sada obsahuje samostatný napájecí zdroj a montážní pružiny. K dispozici ve 2 barvách a 4 tvarech LED kroužků. Má schopnost nezávisle rozsvítit centrální panel a LED prstenec, nebo obojí současně. Ovládáno jednoobvodovým spínačem pomocí postupných cyklů VYP/ZAP.
Rozměry:
šířka délka/hloubka: 11 cm
výška: 4 cm Zobrazit více
Rozměry:
šířka délka/hloubka: 11 cm
výška: 4 cm Zobrazit více
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| HLOUBKA | 11 cm |
| VÝŠKA | 4 cm |
| PRŮMĚR | 11 cm |
| HMOTNOST | 0,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Kov a sklo |
| TYP OSVĚTLENÍ | Stropní |
| NAPĚTÍ | 230V/ 50Hz |
| SVĚTELNÝ TOK | 500 |
| BARVA |
|
|---|---|
| HLOUBKA | 11 cm |
| VÝŠKA | 4 cm |
| PRŮMĚR | 11 cm |
| HMOTNOST | 0,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Kov a sklo |
| TYP OSVĚTLENÍ | Stropní |
| NAPĚTÍ | 230V/ 50Hz |
| SVĚTELNÝ TOK | 500 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











