Stropní světlo DIXI
Telefonická objednávka
Svítidlo DIXI se stane výraznou ozdobou každého moderního interiéru. Je vyrobeno z kovu s lesklým chromovaným povrchem, což dodává eleganci a lesk. Jeho dvojité stínidlo je jednou z hlavních výrazových prvků. Vnější stínidlo je vyrobeno z průhledného skla, zatímco vnitřní stínidlo je vyrobeno z prolamované kovové pochromované síťoviny. Tyto dva prvky společně rozptylují světlo a vytvářejí zajímavé světelné efekty.
Lampa je vybavena 6 světelnými zdroji se závitem E14, což umožňuje dostatečné osvětlení i ve větších místnostech.
Balení neobsahuje žárovky.
Barva:
chrom / průhledná
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 80 cm
výška: 19 cm
závit pro žárovku: E14 max. 40W
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
1,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň |
| STYL | Vintage, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 19 cm |
| HMOTNOST | 1,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 6 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Botník DTD Dekorhome
Botník DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 320 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 348 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 324 Kč
Bílá lesk
Dodání do 10 dnů
1 460 Kč
Šedá lesk
Dodání do 10 dnů
1 428 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 350 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 828 Kč
Dub sonoma / bílá
Dodání do 10 dnů
1 360 Kč
Černá lesk
Dodání do 10 dnů
1 418 Kč
Relaxační 2-místná pohovka SPENCER
Relaxační 2-místná pohovka SPENCER
Šedá
Dodání 10-14 dnů
10 527 Kč
Cappuccino
Není skladem
11 697 Kč
Světle šedá
Není skladem
11 697 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní