- Domů
- Obývací pokoj
- TV stolky
- TV stolek THETIS Dekorhome
TV stolek THETIS Dekorhome
Telefonická objednávka
PŘÍRODNÍ ŠARM A EKOLOGICKÝ PŘÍSTUP

INDUSTRIÁLNÍ DESIGN A STABILITA

PRAKTICKÉ ÚLOŽNÉ ŘEŠENÍ

AUTENTICKÝ VZHLED A JEDINEČNOST

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
přírodní / černá
Materiál:
masivní borovicové dřevo (lakováno) / kov s práškovým nástřikem
Rozměry:
šířka: 200 cm
hloubka: 45 cm
výška: 50 cm
Otevřená přihrádka:
šířka: 71 cm
hloubka: 38 cm
výška: 12 cm
Uzavřená přihrádka (2x):
šířka: 49 cm
hloubka: 41 cm
výška: 28 cm
Zásuvka:
šířka: 69 cm
hloubka: 35 cm
výška: 8 cm

BEZPROBLÉMOVÁ MONTÁŽ
Televizní stolek THOR je dodáván již plně smontovaný, což eliminuje potřebu složitého skládání a umožňuje vám okamžitě vychutnávat jeho přírodní kouzlo a funkčnost ve vašem domově.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 4 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Komoda THETIS Dekorhome
Jídelní lavice THETIS Dekorhome
Jídelní lavice THETIS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
9 690 Kč
Křeslo DAFNE Dekorhome
Chesterfield křeslo ZETHOS Dekorhome
Chesterfield křeslo ZETHOS Dekorhome
Hnědá
Není skladem
19 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
17 490 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
13 290 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
13 790 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
16 145 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní