- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní křesla
- Zahradní křeslo SOKRA
Zahradní křeslo SOKRA
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ KŘESLO SOKRA
Vylepšete svůj domov nebo zahradu moderním křeslem SOKRA NEW, které dodá prostoru svěží a minimalistický vzhled. S čistými liniemi, hladkým povrchem a elegantně zaoblenými tvary, spolu s pohodlnými opěrkami na ruce, nabízí dokonalé spojení komfortu a stylu.
POUŽITÉ MATERIÁLY
Křeslo je vyrobeno z plastu. Charakteristické je svojí funkcí stohovatelnosti, což znamená, že jej můžete pokládat na sebe a s lehkostí přemístit, kde právě potřebujete. Sedák je tvarován s mírným vyspádováním a praktickým otvorem uprostřed, který umožňuje přirozený odtok vody po dešti, čímž se zvyšuje komfort a prodlužuje životnost křesla.

BAREVNÉ VARIANTY
Díky výběru z několika barevných variant si křeslo SOKRA poradí se vším a nebude problém vybrat to pravé!
- bílá
- hnědá
- zelená
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
plast
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 73 cm
výška: 70 cm
šířka sedu: 52 cm
hloubka sedu: 48 cm
výška sedu: 37 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
6,5 kg

MONTÁŽ
Křeslo je dodávno sestavené.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOST | 6,5 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní stůl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Zahradní stůl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Šedá
Není skladem
5 831 Kč
Černá
Není skladem
5 987 Kč
Venkovní koberec PP Dekorhome
Venkovní celta 3x2,85 m Dekorhome
Venkovní celta 3x2,85 m Dekorhome
Žlutá
Není skladem
1 095 Kč
Modrá
Není skladem
1 025 Kč
Zelená
Není skladem
1 133 Kč

































