- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní lehátka
- Zahradní lehátko s područkou akácie / krémová Dekorhome
Zahradní lehátko s područkou akácie / krémová Dekorhome
Telefonická objednávka
Užívejte si s rodinou a přáteli volný čas na čerstvém vzduchu v pohodlí na tomto dřevěném zahradním lehátku!
Zahradní lehátko je zhotovené z masivní akácie, což je tvrdé dřevo s hustou kresbou. Má překrásný design, kterým zaujme na první pohled, a je velice stabilní a odolné. Zručné řemeslné zpracování a nádherná kresba dřeva od sebe jednotlivé kusy navzájem lehce odlišují. Přiložené podušky vám při odpočinku zajistí maximální pohodlí. Opěradlo se dá navíc namontovat na levou i pravou stranu.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čištění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Barva:
akácie / krémová
Materiál:
masivní akáciové dřevo / látka (100% polyester)
Rozměry lehátka:
šířka: 66 cm
délka: 202 cm
výška: 60 cm
výška sedu: 29 cm
tloušťka podušky: 6 cm
tloušťka polštáře: 12 cm
Hmotnost:
26,4 kg
Balení obsahuje:
1 x opalovací lehátko
1 x poduška
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x opalovací lehátko, 1 x velká poduška, 1 x malá poduška, 1 x velký polštář za záda, 1 x malý polštář za záda
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| DÉLKA | 202 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 26,4 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x lehátko, 2x poduška, 2x polštář |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Závěsný slunečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Závěsný slunečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 758 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 247 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
4 784 Kč
Modrá
Není skladem
4 340 Kč
Antracit
Není skladem
4 284 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
4 379 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
4 379 Kč
Cihlová
Dodání do 10 dnů
4 657 Kč
Zahradní slunečník Ø 350 cm
Venkovní finská sudová sauna 216 x 220 cm Dekorhome
Venkovní finská sauna s předsíní 276 x 276 cm Dekorhome
Venkovní finská sauna s předsíní 276 x 276 cm Dekorhome
Šedá
Dodání do 28 dnů
162 516 Kč
Smrk
Dodání do 28 dnů
146 264 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní