- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní lehátka
- Zahradní lehátko s polštářem hliník / textilen
Zahradní lehátko s polštářem hliník / textilen
Telefonická objednávka
Toto ergonomicky tvarované zahradní lehátko vám nabízí maximální pohodlí a je perfektní pro relaxaci na terase, zahradě nebo u bazénu.
Lehátko má odolný hliníkový rám. Jeho sedák a opěrák jsou z textilenové látky. Je velmi pevné a odolné vůči povětrnostním podmínkám a korozivzdorné.
Součástí lehátka je též ergonomicky tvarovaný polštářek, který se skvěle přizpůsobí tvaru vašeho těla a umožní vám relaxovat v pohodlné pozici.
Základna na pohupové podnoži ve tvaru písmene „U“ je stabilní a zároveň působí esteticky.
Velmi snadná montáž.
Barva:
šedá / černá
šedá / krémová
šedá / šedohnědá
šedá / limetková (zelená)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
hliník s ochranným nátěrem / textilen (30% polyester, 70% PVC)
Rozměry:
šířka: 62 cm
délka: 152 cm
výška: 88 cm
šířka sedáku: 45 cm
výška sedáku od země: 30 cm
výška područek od země: 50 cm
Nosnost:
160 kg
Hmotnost:
7,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| DÉLKA | 152 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOST | 7,2 kg |
| NOSNOST | 160 kg |
| MATERIÁL | Kov, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x lehátko, 1x polštář |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Zahradní slunečník s dřevěnou tyčí 150 x 200 cm
Zahradní slunečník s dřevěnou tyčí 150 x 200 cm
Zelená
Dodání do 10 dnů
1 480 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
1 722 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
1 895 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
2 304 Kč
Cihlová
Není skladem
2 247 Kč
Písková
Dodání do 10 dnů
1 985 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní