- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní nábytek z umělého ratanu
- Sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 3 ks Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Odpočiňte si a užijte si volný čas s touto zahradní sadou s poduškami! Tkanina má jednoduchý a čistý vzhled a je prodyšná a odolná.
Opěradla a područky dodávají křeslům pro volný čas větší pohodlí. Silně polstrované podušky poskytují extra pohodlí. Pevná stolní deska nabízí spoustu místa na občerstvení a mísy s ovocem nebo na vystavení dekorativních či jiných předmětů.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
Barva:
černá
Materiál:
PE ratan, textil (100% polyester) / pozinkovaná ocel s práškovým nástřikem / sítotiskové sklo
Rozměry stolku:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 37 cm
Rozměry křesla:
šířka: 51,5 cm
hloubka: 57 cm
výška: 73 cm
šířka sedu: 44,5 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška područek od země: 55,5 cm
Hmotnost:
13,5 kg
Balení obsahuje: 1x stůl, 2 x křeslo, 2 x poduška
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 51,5 cm, 106 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 73 cm |
| HMOTNOST | 13,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x křeslo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 44,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 40 cm |
| HLOUBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLU | 37 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 51,5 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 73 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 51,5 cm, 106 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 73 cm |
| HMOTNOST | 13,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x křeslo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 44,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 40 cm |
| HLOUBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLU | 37 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 51,5 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 73 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní úložný box 140 l Dekorhome
Zahradní úložný box 140 l Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
1 794 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
1 931 Kč
Dřevěný zahradní domek BASTRUP 2 s přístavkem Dekorhome
Zahradní domek Dekorhome
Pergola se stahovací střechou 3x3 m Dekorhome
Pergola se stahovací střechou 3x3 m Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
13 283 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
13 071 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
15 963 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní