- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 3 ks Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ SET S MODERNÍM DESIGNEM

MATERIÁL

ROBUSTNÍ RÁM PRO STABILITU


MODULÁRNÍ DESIGN PRO FLEXIBILITU


POHODLNÉ SEZENÍ S OPĚRADLEM A POLŠTÁŘKY

BAREVNÉ VARIANTY
- hnědá / krémově bílá
- hnědá / červená
- hnědá / zelená
- šedá / modrá
- černá / krémově bílá
- šedá / antracit
- černá
- černá / tyrkysová
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
polyratan / kov / látka (100% polyester) / molitan / bavlna
Rozměry rohové pohovky:
šířka: 63 cm
hloubka: 63 cm
výška: 57,5 cm
šířka sedu: 55 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 31 cm
rozměry podušky: 55 x 55 x 3 cm
rozměry polštáře: 45 x 37 cm
Rozměry stolku:
šířka: 78 cm
hloubka: 53 cm
výška: 29,5 cm
tloušťka skla: 4 mm
Hmotnost:
23 kg
Balení obsahuje:
- 2 x rohová pohovka
- 2 x poduška na sedák
- 4 x polštář
- 1x stolek

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 63 cm, 78 cm |
| HLOUBKA | 53 cm, 63 cm |
| VÝŠKA | 29,5 cm, 57,5 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan, Plast, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x poduška, 2x rohová pohovka, 4x polštář |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 31 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 78 cm |
| HLOUBKA STOLU | 53 cm |
| VÝŠKA STOLU | 29,5 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 63 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 63 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 57,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 63 cm, 78 cm |
| HLOUBKA | 53 cm, 63 cm |
| VÝŠKA | 29,5 cm, 57,5 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan, Plast, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x poduška, 2x rohová pohovka, 4x polštář |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 31 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 78 cm |
| HLOUBKA STOLU | 53 cm |
| VÝŠKA STOLU | 29,5 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 63 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 63 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 57,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní sedací souprava 3 ks ADÉLA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks ADÉLA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks ADÉLA Dekorhome
Černá
Není skladem
11 181 Kč
Černá / bílá
Dodání do 10 dnů
8 946 Kč
Antracit / šedá
Není skladem
9 512 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
8 692 Kč
Hnědá / zelená
Není skladem
10 339 Kč
Modrá / šedá
Není skladem
9 659 Kč
Modrá / černá
Dodání do 10 dnů
9 403 Kč
Hnědá / červená
Není skladem
9 197 Kč
Zahradní bistro set 3 ks Dekorhome
Zahradní bistro set 3 ks Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
10 595 Kč
Černá / šedá
Není skladem
10 304 Kč
Šedá / akácie
Není skladem
9 889 Kč
Černá / akácie
Dodání do 10 dnů
10 532 Kč
Zahradní barový stůl polyratan Dekorhome
Zahradní barový stůl polyratan Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
9 498 Kč
Černá
Není skladem
10 297 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
9 552 Kč

































Zboží ihned, platba za 14 dní