- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní nábytek z akácie
- Sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 3 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks TEREZA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato dřevěná zahradní sedací souprava je skvělou volbou pro odpočinek na zahradě nebo terase a přináší do vašeho venkovního prostoru dotek elegance a krásy.
Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné. Tato terasová sedací souprava je vyrobena z masivního akáciového dřeva a je odolná vůči povětrnostním vlivům.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Barva:
šedá / akácie
krémová / akácie
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozměry stolu:
šířka: 100 cm
hloubka: 60 cm
výška: 25 cm
Rozměry křesla:
šířka: 80 cm
hloubka: 65 cm
výška: 60 cm
tlouška podušek: 10 cm
Hmotnost:
42,5 kg
Balení obsahuje: 1x stůl, 2x křeslo, 2 x poduška, 2x polštář za záda
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 87 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x křeslo, 2x poduška na opěradlo, 2x poduška na sedák |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Zahradní |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 25 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 80 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 60 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 87 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x křeslo, 2x poduška na opěradlo, 2x poduška na sedák |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Zahradní |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 25 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 80 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 60 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
4 700 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 292 Kč
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
4 343 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 031 Kč
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 463 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 503 Kč
Zahradní sedací souprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
9 103 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
8 275 Kč
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
30 717 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
32 301 Kč
Zahradní 3místná pohovka TEREZA Dekorhome
Zahradní 3místná pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
15 094 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
13 975 Kč
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
31 737 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
32 713 Kč
Zahradní pohovka TEREZA Dekorhome
Zahradní pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
10 570 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
9 144 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní