- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 3 ks VENDULA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks VENDULA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato sada zahradního nábytku spojuje styl a funkčnost a je ideální volbou pro odpočinek a užívání si počasí, zdřímnutí nebo trávení času s rodinou či přáteli. Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné.
Vzhledem k čalounění ze 100% polyesteru a silné výplni jsou přiložené podušky a polštáře měkké a poskytují maximální pohodlí. Stůl má robustní stolní desku, je tedy ideální pro umístění jídla a nápojů při relaxaci venku.
Upozornění: Doporučujeme set za deště, sněhu a mrazu zakrýt.
Barva:
hnědá / krémová
hnědá / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozměry stolku:
šířka: 100 cm
hloubka: 50 cm
výška: 50 cm
Rozměr lavice:
šířka: 121 cm
hloubka: 60 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 35 cm
výška područek od země: 60 cm
Hmotnost:
46 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 2 x 2místná lavice, 1 x stůl, 6 x poduška/polštář
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 64 cm, 100 cm, 121 cm |
| HLOUBKA | 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 46 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x lavice, 6x poduška |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLU | 50 cm |
| ŠÍŘKA LAVICE | 121 cm |
| HLOUBKA LAVICE | 60 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 64 cm, 100 cm, 121 cm |
| HLOUBKA | 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 46 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x lavice, 6x poduška |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLU | 50 cm |
| ŠÍŘKA LAVICE | 121 cm |
| HLOUBKA LAVICE | 60 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Zahradní sedací souprava 4 ks VENDULA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks VENDULA Dekorhome
Hnědá / krémová
Není skladem
16 599 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
17 045 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks VENDULA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks VENDULA Dekorhome
Hnědá / krémová
Není skladem
19 098 Kč
Hnědá / šedá
Není skladem
19 166 Kč
Zahradní sedací souprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
12 042 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
12 758 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
13 161 Kč
Zahradní lavička TATIANA Dekorhome
Zahradní lavička TATIANA Dekorhome
Šedá
Není skladem
6 344 Kč
Hnědá / krémová
Dodání do 10 dnů
5 320 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
5 307 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
14 123 Kč
Antracit / šedá
Dodání do 10 dnů
12 751 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
12 601 Kč
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
15 643 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
16 358 Kč
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
13 577 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
13 271 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní