- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 4 ks VERONIKA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks VERONIKA Dekorhome
Telefonická objednávka
Vytvořte si harmonické a působivé zahradní posezení, o jakém jste vždy snili, s naší zahradní sedací soupravou. Dopřejte si pohodová sluneční odpoledne nebo letní večery s rodinou a přáteli na tomto setu zahradního nábytku.
Souprava se skládá ze 4 dílů, které můžete vzájemně přesouvat a kombinovat podle vašich představ. Nábytek je vyrobený z odolného polyratanu, ručně vyplétaného na práškově lakovaný ocelový rám. Je proto pevný, robustní a klimaticky odolný. PE ratan vzdoruje všem rozmarům počasí, snadno se čistí a hodně toho vydrží, takže můžete sedací soupravu klidně používat každý den. Hustě polstrované podušky a extra hluboké moderní sedáky vás budou lákat k příjemné relaxaci. Odlehčená a modulární konstrukce usnadňuje přemisťování a přestavování všech částí zahradního nábytku.
Poznámka: Doporučujeme soupravu v dešti, sněhu a mrazu přikrýt.
Barva:
černá / černá
černá / krémově bílá
šedá / antracit
hnědá / krémově bílá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
polyratan / ocel / látka (100% polyester)
Rozměry rohové pohovky:
šířka: 69 cm
hloubka: 69 cm
výška: 69 cm
šířka sedu: 57 cm
hloubka sedu: 57 cm
výška sedu: 35 cm
Rozměry taburetu:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 35 cm
Hmotnost:
29 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 2 x rohová pohovka, 2 x podnožka, 4 x poduška na opěradlo, 4 x poduška na sedák
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Ratanový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 69 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 69 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 69 cm |
| HMOTNOST | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka, 2x taburet, 4x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 57 cm |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Ratanový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 69 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 69 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 69 cm |
| HMOTNOST | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka, 2x taburet, 4x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 57 cm |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Zahradní křesla 2 ks polyratan Dekorhome
Zahradní křesla 2 ks polyratan Dekorhome
Hnědá
Není skladem
7 259 Kč
Šedá
Není skladem
7 252 Kč
Černá
Není skladem
5 680 Kč
Zahradní stolek z akáciového dřeva bílý Dekorhome
Zahradní úložný box 280 l
Zahradní lehátko skládací s podhlavníkem
Sada 2 zahradních lehátek se stolkem akácie / černá Dekorhome
Zahradní sedací souprava 11 ks VERONIKA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 11 ks VERONIKA Dekorhome
Černá
Není skladem
26 205 Kč
Černá / bílá
Není skladem
24 514 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní