- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato zahradní sedací souprava se skvěle hodí, pokud si chcete vychutnat šálek kávy s přáteli nebo jen tak polehávat. Vyzařuje rustikální kouzlo a stane se na vaší zahradě, terase nebo verandě atraktivním doplňkem.
Sada zahradního nábytku je zhotovená z masivního akáciového dřeva, které vypadá jako teakové. Je proto mimořádně odolná, má dlouhou životnost a můžete ji klidně používat každý den.
Podušky a polštáře za záda vám při sezení poskytnou maximální pohodlí. Olejovaný povrch se navíc snadno čistí vlhkým hadříkem.
Sestavení zahradní sedací soupravy je jednoduché.
Barva:
přírodní hnědá / krémová
přírodní hnědá / tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní akáciové dřevo s teakovým vzhledem / látka (polyester)
Rozměry konferenčního stolku:
šířka: 100 cm
hloubka: 60 cm
výška: 25 cm
Rozměry křesla:
šířka: 80 cm
hloubka: 65 cm
výška: 60 cm
Rozměry 2místné pohovky:
šířka: 140 cm
hloubka: 65 cm
výška: 60 cm
tloušťka podušek: 10 cm
Hmotnost:
92 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1x stůl, 2x dvoumístná pohovka, 2x křeslo, 6 x poduška, 6x polštář za záda
| BARVA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 100 cm, 140 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 92 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x křeslo, 2x pohovka, 6x poduška na sedák, 6x polštář |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Zahradní |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 25 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 80 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 60 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 140 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 100 cm, 140 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 92 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x křeslo, 2x pohovka, 6x poduška na sedák, 6x polštář |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Zahradní |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 25 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 80 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 60 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 140 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní pohovka TEREZA Dekorhome
Zahradní pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
10 570 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
9 144 Kč
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
30 481 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
32 713 Kč
Zahradní 3místná pohovka TEREZA Dekorhome
Zahradní 3místná pohovka TEREZA Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
15 094 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
13 403 Kč
Zahradní křeslo TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
29 441 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
32 301 Kč
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
30 481 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
32 713 Kč
Zahradní sedací souprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 309 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
8 275 Kč
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Dílčí středová pohovka TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
4 459 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 292 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní