- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní nábytek z přírodního ratanu
- Zahradní sedací souprava ALENA Dekorhome
Zahradní sedací souprava ALENA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato ratanová sedací souprava v sobě kombinuje styl a funkčnost a pomůže vám na zahradě nebo na terase vytvořit báječné venkovní posezení.
Sedací souprava je vyrobená z přírodního ratanu, snadno se čistí, je odolná vůči opotřebení a dokonale se hodí na venkovní použití.
Disponuje pevným, stabilním dřevěným rámem a pohodlnými, tlustými poduškami a polštáři za záda. Podušky mají snímatelné potahy, takže je můžete vyprat.
Pohovky mají také široké područky pro zvýšené pohodlí.
Jelikož je sedací souprava zhotovená z přírodního ratanu, je vhodné ji chránit proti klimatickým vlivům.
Balení obsahuje jednu 2místnou pohovku, jednu 3místnou pohovku, pět podušek, čtyři zádové polštáře a čtyři polštáře.
Barva:
přírodní / krémově bílá
Rozměry 2místné pohovky:
šířka: 157 cm
hloubka: 80 cm
výška: 67 cm
výška sedu: 29 cm
Rozměry 3místné pohovky:
šířka: 200 cm
hloubka: 80 cm
výška: 67 cm
výška sedu: 29 cm
Materiál:
přírodní ratan/ dřevo mangovníku / tkanina
Hmotnost:
71,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 157 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOST | 71,5 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Ratan, Tkanina |
| OBSAH SETU | 2x pohovka, 4x poduška na opěradlo, 4x polštář, 5x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní křeslo SANDRA Dekorhome
Zahradní křeslo SANDRA Dekorhome
Hnědá
Není skladem
18 739 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
18 096 Kč
Světle šedá
Není skladem
19 708 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní