- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní nábytek z akácie
- Sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava HWC-H54
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ SADA

MATERIÁL A KONSTRUKCE

VODOODPUDIVÉ POTAHY

KONFERENČNÍ STOLEK

BAREVNÉ VARINATY
Tato zahradní souprava je k dispozici v sedmi atraktivních barevných variantách, které vám umožní vybrat si tu pravou kombinaci, jež nejlépe ladí s designem vašeho venkovního prostoru.
- světle hnědá / tmavě šedé podušky
- šedá / krémové podušky
- šedá / tmavě šedé podušky
- světle hnědá / béžové podušky
- světle hnědá / krémově bílé podušky
- hnědá / krémově bílé podušky
- hnědá / tmavě šedé podušky
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
práškově lakovaný hliník / akáciové dřevo / látka / textil / plast
Rozměry rohové pohovky:
šířka: 255 cm
hloubka: 255 cm
výška: 75 cm
výška sedu: 36 cm
hloubka sedu: 82 cm
Rozměry křesla:
šířka: 82 cm
hloubka: 82 cm
výška: 75 cm
Rozměry stolku:
šířka: 82 cm
hloubka: 82 cm
výška: 24 cm
Hmotnost:
113 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 82 cm, 255 cm |
| HLOUBKA | 82 cm, 255 cm |
| VÝŠKA | 24 cm, 75 cm |
| HMOTNOST | 113 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Plast |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x pohovka, 1x stůl |
| ŠÍŘKA SEDU | 82 cm, 135 cm |
| HLOUBKA SEDU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| PODRUČKY | Ne |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| MATERIÁL KONSTRUKCE | Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA STOLU | 82 cm |
| HLOUBKA STOLU | 82 cm |
| VÝŠKA STOLU | 24 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 82 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 82 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 75 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 255 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 82 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 75 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 82 cm, 255 cm |
| HLOUBKA | 82 cm, 255 cm |
| VÝŠKA | 24 cm, 75 cm |
| HMOTNOST | 113 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Plast |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x pohovka, 1x stůl |
| ŠÍŘKA SEDU | 82 cm, 135 cm |
| HLOUBKA SEDU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| PODRUČKY | Ne |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| MATERIÁL KONSTRUKCE | Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA STOLU | 82 cm |
| HLOUBKA STOLU | 82 cm |
| VÝŠKA STOLU | 24 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 82 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 82 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 75 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 255 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 82 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 75 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Zahradní sedací souprava BUDAPEST
Zahradní skříň STORA WAY XL PLUS
Zahradní skříň STORA WAY XL PLUS
Béžová
Skladem
Grafit
Skladem


























Zboží ihned, platba za 14 dní