- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Zahradní stůl 140 cm
Zahradní stůl 140 cm
Telefonická objednávka
Moderní zahradní stůl s klasickým obdélníkovým tvarem a nepřehlédnutelným šarmem je vyrobený z odolné pryskyřice odolné vůči povětrnostním vlivům.
Vysoká kvalita použitého materiálu zaručuje dlouhodobou životnost výrobku a odolnost proti UV záření a velmi usnadňuje jeho udržování v čistotě. Díky těmto vlastnostem se bude skvěle hodit na zahrádce restaurace, v hotelovém baru nebo i v soukromé domácí kuchyni či jídelně.
Stůl je dostupný v klasických barvách.
Výrobek má certifikáty CATAS, jedná se o evropský výrobek.
Barva:
šedohnědá taupe
tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
polypropylen
Rozměry:
šířka: 140 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
23 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 140 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Polypropylen |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Polypropylen |
| MATERIÁL NOHOU | Polypropylen |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 140 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Polypropylen |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Polypropylen |
| MATERIÁL NOHOU | Polypropylen |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací zahradní stůl 260+40 cm
Rozkládací zahradní stůl 260+40 cm
Šedohnědá taupe
Není skladem
16 312 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 7 dnů
16 312 Kč
Zahradní židle Dekorhome
Zahradní židle Dekorhome
Černá
Dodání do 7 dnů
2 792 Kč
Šedá
Dodání do 7 dnů
2 792 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
2 792 Kč
Zahradní křeslo Dekorhome
Zahradní křeslo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
2 800 Kč
Bílá
Není skladem
3 378 Kč
Grafit
Není skladem
3 142 Kč
Pergola s lamelovou střechou 3 x 3 m hliník / látka Dekorhome
Pergola s lamelovou střechou 3 x 3 m hliník / látka Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
19 921 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
20 201 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
19 377 Kč
Hliníková pergola 3,12 x 3 m antracit / polykarbonát Dekorhome
Hliníková pergola 3,12 x 3 m antracit / polykarbonát Dekorhome
Průhledná (čirá)
Skladem
20 292 Kč
Mléčně bílá (opál)
Skladem
20 292 Kč
Kouřově hnědá (bronz)
Skladem
20 292 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní