- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Zahradní stůl TAVIO
Zahradní stůl TAVIO
Telefonická objednávka
KOVOVÝ ZAHRADNÍ STŮL TAVIO
Kovový zahradní stůl TAVIO s drátěnou vrchní deskou obdélníkového tvaru. Výborně se kombinuje se všemi typy kovového zahradního nábytku. Je lehce udržovatelný a omyvatelný.

PRAKTICKÝ DESIGN PRO KAŽDÝ EXTERIÉR
Stůl je vyrobený z tahokovu. Jedná se o kovovou mřížovinu, kdy je plech během výroby střižen a natažen a dochází tak ke vzniku typického mřížkovaného provedení. Díky tomuto materiálu se jedná o odolný a praktický výrobek.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
černá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 90 cm
výška: 74 cm
Nosnost:
50 kg
Hmotnost:
18 kg

MONTÁŽ
Stůl je dodáván v demontovaném stavu. Montáž je jednoduchá a přehledná díky přiloženému návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOST | 18 kg |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Zahradní židle XT1012C (ZWC-2429)
Zahradní židle XT1012C (ZWC-2429)
Černá
Skladem
Šedá
Skladem







Zboží ihned, platba za 14 dní